O'zbekiston Respublikasi Prezidenti Mirziyoyevning inauguratsiyasi 2018 yilda O'zbekiston iqtisodiyoti va tashqi siyosatida jiddiy o'zgarishlar yuz berdi. Iqtisodiy islohotlarning sur'atlari va ochilish sur'atlari tezlashdi va Xitoy bilan yaqinroq iqtisodiy va madaniy hamkorlikka olib keldi. Xitoy korxonalari energiya va minerallar, yo'l transporti, sanoat qurilishi va kommunal rivojlanish sohalarida mahalliy davlat idoralari va kompaniyalari bilan keng hamkorlik bilan shug'ullanishdi.
Yaqinda O'zbekistondagi tadbirkorlarning qo'shma taklifiga binoan, HISE ZAXIMI, XUBAN, TAN Tang Sanoat rahbari, Vikeo Lei, Viktorina, Tang Sohu, Yue Lan, Yu Lan, deputatning Toshkent Kongressi raisining raisi Yu Lan, deputat, - Tang Sanoatchu, Yu Lan, o'rinbosari Joo Kongrua, Yu Lan, Jumoo Guanxua, Yu Lan, o'rinbosari Joo Kongressua, Yu Lan, o'rinbosari Jumo Guanxua. "Kamar va yo'l tashabbusi" dagi xalqaro hamkorlikning innovatsiyalari bo'yicha "Hemin" tumanidagi Savdo byurosi direktori Chjan Syaobiao, "Tsimanoo" tuman idorasi Co., Mirziyoyevning O'zbekiston Respublikasi Prezidenti Mirziyoyevning qurilish maydonchasiga tashrif buyurdi. Bir necha kun oldin tashrif buyurgan.
Tıerpillar shassi bilan TiMim aylanuvchi burg'ulash moslamalariMahalliy mijozlardan yuqori maqtovni oling
Chaxao Lei, Himean tumani boshlig'ining o'rinbosari, Vikiped va uning delegatsiyasi Toshkentning yangi shahar transportida xun tunnel poydevorining Toshkentdagi yangi shahar transportidagi loyihalarda olib borilgan tadqiqotlar va nazoratni o'tkazdilar. Siz "Tyhen" jamg'armasi muhandislik Co., Ltd. va Jang Erqing kompaniyasining bosh menejeri, loyiha rahbari, loyiha rahbarining bosh menejeri. Loyiha O'zbekiston poytaxti Toshkent shahrining markaziy hududida joylashgan bo'lib, Tizimning mahalliy hamkori AVP Group tomonidan amalga oshirilgan muhim infratuzilma qurilishi. TYHEN FORUM, mintaqada iqtisodiy rivojlanish va infratuzilma qurilishiga hissa qo'shadigan loyihalarni boshqarish va texnik yordam xizmatini taqdim etish uchun professional guruhni yubordi. Loyiha 4 oy davom etadi va qoziq fondi daryo bo'yida joylashgan, 1 million va undan yuqori chuqurlikda joylashgan. Asosiy geologiya 35 sm dan yuqori va bo'shashgan qum qatlamidan yuqori diametrli katta o'lchamdagi shag'al qatlamlarni o'z ichiga oladi. Loyiha shag'al qatlamida qiyin burg'ulash kabi qiyinchiliklarga duch keladi va qum qatlami, qattiq jadval va yuqori qurilishdagi qiyinchiliklar va yuqori qurilishdagi qiyinchiliklarni osonlashtiradi. Loyihani hal qilish va o'z vaqtida to'ldirilishini ta'minlash uchun TYHEN Foundations rahbarlari va bosh texnik muhandisi, 5 metr uzunlikdagi kroing va loy texnologiyasidan foydalanib, CR260C CR260C Tselilllar shassi bilan batafsil qurilish rejasini ishlab chiqdi. Bundan tashqari, qurilish uchun kranlar, yuklovchilar va ekskavatorlar kabi yordamchi uskunalar joylashtirildi. Qurilish samaradorligi shunga o'xshash uskunalardan oshadi.
Okrugning o'rinbosari Chjao Lei O'zbekistondagi Tizimning rivojlanishini tan oladi.
Tashrif chog'ida va inspektsiya paytida tuman boshlig'i Jao Ley va uning delegatsiyasi loyihaning qurilish rejasini va saytdagi vaziyatni sinchkovlik bilan o'rganishgan. Shuningdek, ular mahalliy jamoaning Tizim uskunalarini baholashini tinglashdi. Tizimlar shassi bilan Tsameillar shassi bilan Tsameillar shassi bilan taniqli burg'ulash moslamalari, O'zbekistonning yirik mahalliy infratuzilmasi loyihasi bo'yicha taniqli bo'lganini bilib, bozorni o'rganib chiqadi va Tsimning umumiy rivojlanishining muhim qismidir. Shuningdek, u "Kamar va yo'l tashabbusi" ning ajoyib vakili bo'lib xizmat qiladi. U O'zbekistonning mijozlari bilan hamkorlik qilishda davom etayotgan izchil tadqiqotlar va innovatsion tamoyillarni qo'llab-quvvatlab, O'zbekistonning rivojlanishiga ko'maklashish, shuningdek, bir vaqtning o'zida raqobatbardoshlikni yaxshilaydi deb umid qilgan. Tsime, Vikipda xitoylik markasi sifatida nafaqat O'zbekistonda, balki Markaziy Osiyoning qo'shni davlatlarida ham yirik xalqaro brend bo'lishga intiladi.
Tuman rahbarining o'rinbosari Chjao Lei va uning delegatsiyasi nafaqat xitoylik kompaniyalarning chet el kompaniyalarining chiqishlarini nafaqat chet el kompaniyalarining ishlashini tasdiqlaydilar, balki O'zbekistondagi kelajakdagi rivojlanish uchun dalda berishdi. Ular Xitoyning O'zbekistondagi kompaniyalari "Kamar va yo'l tashabbusi", shuningdek, uyg'un olamni qurish bo'yicha milliy kontseptsiyani o'rganishda davom etadilar.