Yangi Ipak Road Light chizig'ini chizib, "G'olib" kelajakda "O'zbekistonning biznes delegatsiyasini" G'alaba qozonish "O'zbekistonning biznes delegatsiyasi Tsimni ziyorat qilmoqda
Yaqinda Xitoy va O'zbekiston o'rtasidagi hamkorlik fonida, "Samarqand viloyati hokimining o'rinbosari Rustam Kobilov" Tsim "ga tashrif buyurishga yordam berdi. Ushbu tashrif "Kamar va yo'l" tashabbusi doirasida ikki tomonlama hamkorlikni yanada rivojlantirishga qaratilgan. Delegatsiyani Xyu-Yorkning Raisi Timan Xiaodong, Kichik va o'rta korxonalar savdo palatasi va Samarqand viloyati o'rtasidagi g'alaba uchun umumiy rivojlanishni bildirdi.
Yangi ipak yo'lini chizish1
Delegatsiya Tidimning ishlab chiqarish seminariga tashrif buyurib, kompaniyaning qurilish sanoatida etakchi texnologiyalar va ishlab chiqarish imkoniyatlarini chuqurroq tushunib, chuqurroq tushunchaga ega bo'ldi. O'zbekiston delegatsiyasi tırtıllar shassi bilan, shuningdek, kichik aylanma burg'ulash qurilmasi, ayniqsa infratuzilmani qurish istiqbollari bo'lgan yuqori samarali burg'ulash moslamalariga katta qiziqish bildirdi. Ushbu mahsulotlar O'zbekiston bozorida muvaffaqiyatli foydalanishni, Toshkentdagi Prezident Mirziyoyev tashrif buyurib, O'zbekiston prezidenti Mirziyoyevga tashrif buyurib, O'zbekiston prezidenti Mirziyoyev tashrif buyurdi.